Kadir Metal | Nevşehir İskele Ekipmanları | İskele Elemanları

Telefon: 0384 242 90 61

Menu


Hakkımızda

Kadir Sac Boru Metal Sanayi İnşaat Nakliyat Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız 2000 yılında Kadir Metal adıyla kurulmuş olup 8 yıl müşterilerine her türlü metal işleri dalında hizmet vermiştir.Şirket unvanını aldıktan sonra çizgisini değiştirmeden aynı amaca hizmet ederek sanatla demiri bir arada tutmayı başarmıştır. Firmamız tecrübeli uzman elemanlarıyla 1000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Firmamız vermiş olduğunuz siparişleri daha ilk günden titizlikle ele alır geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından diğer benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır.Müşteri memnuniyeti, taleplere anında cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişme ve öğrenmeye açık yapımızla hedef standardımıza hızla yaklaşıyoruz.

Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetine önem veren, verdiği sözü tutan, müşterileri referansla gelen, müşterilerle bir defa değil bir ömür boyu çalışma prensibini benimseyen bir firmadır. Amacımız müşteriye çeşitliliği ve kaliteyi göstermek ve kaliteden ödün vermemektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi güçlendirmekte ve ismimizi kalıcı yapmaktadır.

Firma olarak, kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

Abdulkadir PINARBAŞI

2015 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim Bilgileri


Adres : Özel Organize Sanayi Bölgesi 5. Sokak No:90 NEVŞEHİR

Tel: 0384 242 90 61

Tel2 : 0 384 242 90 62

Fax :0 384 242 90 63

Gsm : 0 533 519 83 17